KONST / Litografier / Färglitografi 16152080
nr 1615 2080
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 28/175. Färglitografi, bildmått: 56x73 cm, yttermått inklusive ram: 72x90 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:57:17
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg